"MYASORUBKA STREETBALL 3x3"

Особливості гри

Гра може відбуватись протягом домовленого часу або до моменту, коли одна з команд досягне домовленої кількості очок. Гра може проходити «на одне кільце» (при цьому команда перед забиванням м'яча в кільце мусить «вивести» його за триочкову лінію). Невіддільною частиною стритболу, що вирізняє її від баскетболу, є заохочуване виконання трюків з м'ячем під час гри та різноманітних слем-данків (slam dunk). Іншою особливістю стритболу є можливість «грубої» гри, тобто використання деяких силових прийомів та відволікальних маневрів для проходу до кільця суперника.

СКАЧАТИ ПРАВИЛА ОДНИМ ФАЙЛОМ

Правила гри

Ігри проводяться за офіційними правилами баскетболу ФІБА для чоловіків і жінок з такими винятками:

Розміри й устаткування


*Майданчик обмежений традиційною центральною лінією, себто є половиною традиційного баскетбольного майданчика з одним кошиком.
*Баскетбольні (стритбольні) щит, кільце, опори.

Судді


Гру обслуговує один суддя.
Суддя здійснює повний контроль над грою (як при традиційному суддівстві). Основні обов'язки судді:
*проведення процедури жеребкування в ситуації «початок гри»:
*визначення команди, що має право на володіння м'ячем, в ситуаціях, коли це потрібно;
*ведення рахунку гри; відлік ігрового часу;
*надання тайм-аутів і замін;
*визначення ситуації «спірний м'яч»; фіксація всіх порушень (пробіжка, неправильне ведення, аут тощо), а також порушень.

Команди та екіпірування гравців


*Команда складається з 3 гравців. Якщо команду представляють тільки три гравці, вони можуть починати гру. Якщо в команді залишається менше як три людини в ході гри, їй зараховується поразка.
*Капітаном може бути будь-який із 3 членів команди.
*Команда має право виступати на турнірі у власних одноколірних командних футболках з нанесеними номерами. У разі відсутності у команди одноколірних футболок з номерами обов'язкове використання накидок, наданих організаторами.

РЕЄСТРАЦІЯ


....

....
....
....

фото